Hydroscand Movos pramoninių žarnų sujungimams

Kõrekvaliteediliste voolikute kõrval pakume ka väga erinevaid liitmikke.

Žemo slėgio movos gali būti supresuotos su gilzėmis arba surinktos su apkabomis. Mes galime pasiūlyti movas pagamintas is žalvario, nerūdijančio plieno,bronzos,aliuminio ar PP.

 

 

 Cam-Lock    Kardan ir Bauer antgaliai    Claw antgaliai 

 

Cam-Lock antgaliai

Šio tipo angtaliai buvo sukurti 1910 m. Amerikos armijai ir naudojami tepalo perpumpavimui. Šie anygaliai buvo gaminami tik iš bronzos. Vėliau ištyė ,kad aliuminis geresnis metalas, pigesnis ir lengvesnis,labiau paplites žemėje.Nerūdyjantis plienas buvo pradėtas naudoti vėliau. Šiais laikais gaminami 3 skirtingų tipų ir 3 skirtingų metalų. Šie angaliai gaminami nuo  1/2” iki 8” diametro.

 

Trumpas Cam-Lock antgalių reikalavimų apibūdinimas:
1: Visi Cam-Lock angaliai yra sukeičiami vienas su kitu  ( 2” tinka visiems 2”)
Net jungiant skirtingų gamintojų angalius.
2: Pilnai užsisandarina prie 42ºC
Atitinka sekančius reikalavimus:
1-2” 17.85 bar
2 1/2 ” 10.71 bar
3” 8,92 bar
4” 7,14 bar
6” 5,36 bar

Antgaliai su polipropilenu yra  visų modelių ir dydžių. Tačiau vienas iš šių angalių Cam-Lock negali vadintis polipropileno angaliu, kadangi jis neatitinka anksčiau išvardintų reikalavimų.

Kardan ir Bauer angaliai

Model 42 is a cardan quick coupling for pipe and hose systems. Manufactured in steel, aluminium or stainless steel, it garanties total tightness for both pressure and vacuum, even in angled positions (10 degrees max.), thanks to a hinged hook system. In order to prevent unintentional disconnection, it is equiped with an automatic locking device. Maximum working pressure for liquids: 12,5 bar, and 8 bar for air pressure. Vacuum max. 80%. This coupling is mainly used on slurry exhauster cars and on petrol trucks for bulk transport of cement, cereals, flour and granulates.

 

 

Kumštelinės movos

Kumštelinė mova yra tokia pat paprasta kaip ir įprasta greitaveikė mova, kuri naudojama pumpuojant suslėgtąjį orą ir vandenį. Šios movos gaminamos pagal standarto DIN 3483 reikalavimus. Šios movos gaminamos 3 skirtingų modelių, o nerūdijančiojo plieno - 2 modelių (žarnos įvorė ir išorinis sriegis).

Šiandien daug pramonės šakų įmonių pasirenka srieginio tipo kumštelines movas, kadangi jos labai tvirtai laikosi ir todėl yra visiškai saugios.

Kumštelinių movų užsakančių klientų tipinės grupės – tai apdirbamosios ir mašinų gamybos pramonės įmonės bei municipalinės įstaigos.