Greito sujungimo jungtys ir lankstčios jungtys

The use of quick release fittings is increasing; the possibility of assembling and disassembling a fitting without any tools is essential in many applications, for example in compressed air hand tools, portable hydraulic plants, cranes, tow and marine applications.

Hydroscand siūlo  įvairių tipų greito jungimo jungtis, pvz: aplinkai nekenksmingas,su apsauga nuo lašėjimo, jungtis,kurias galima  pajungti esant aukštam slėgiui,rūgščiai atsparias ir kitas jungtis darbui iki 100 Mpa, NW 3-50 mm, atitinkančius ISO standartus ir HTMA normas.                                                                                                                  

Hydroscand gali pasiūlyti žymiausių gamintojų TEMA,CEJN,FASTER,HANSEN,ir BRUNING jungtis. Mūsų asortimentas siūlo jungtis su vožtuvais ar be jų,slėgio nuėmimo,su sriegiu ir taip pat jungtis labai dideliam slėgiui iki 2000 bar.
Medžiagos

Hydroscand greito pajungimo jungtys gali būti įvairaus dizaino, Standartinis paviršius yra  padengtas e-sluoskniu. E-sluoksnis - tai vardas, kurį Hydroscand nadoja spec. paviršiaus padengimo būdu. Šie antgaliai gaminami be chromo ir yra neteršiantys  aplinkos, nekenkiantys žmogaus sveikatai. Alternatyvios medžiagos - n erūdyjantis plienas ir rūgščiai atspari geležis.

Jungtys

colinis sriegis naudojamas dažniausiai, bet yra ir kitų sriegių tipų konusinis R sriegis,NPTF konusinis sriegis,unifikuotas, metirnis.

Standartai ir sertifikatai:

Hydroscand tiekia angalius atitinkancius sertifikatams: DVGW, Norske Veritas, Germanischer Lloyd ir kitus.

Darbinis slėgis P/N
Angalių darbinis slėgis atitinka