APIE HYDROSCAND

Hydroscand yra tarptautinė šeimos valdoma kompanija, kuri teikia sprendimus ir paslaugas žarnų, jų jungiamųjų detalių ir susijusių produktų srityje, skiria ypatingą dėmesį klientų nuomonei ir veikia decentralizuotos organizacijos principu. Kompanija Hydroscand buvo įsteigta 1969 metais Stokholme, Švedijoje.

Orientuoti į ateitį

Mes dirbame novatoriškai, skiriame daug dėmesio klientų nuomonei ir visada stengiamės rasti sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams padidinti jų našumą ir pelningumą. Mūsų pareiga yra apsaugoti savo klientus nuo jų veiklos sutrikimų ir neplanuotų prastovų. Mes siūlome platų novatoriškų paslaugų pasirinkimą ir didelį prekių asortimentą. Mūsų sprendimus galite rasti Hydroscand atstovybėse, mobiliuose paslaugų punktuose, gamybos centruose, pas mūsų tarpininkus ir el. prekyboje. Mes taip pat esame pirmaujantis partneris ir sprendimų teikėjas originalios įrangos gamintojams visame pasaulyje. Remdamiesi jų unikaliais reikalavimais, mes teikiame paprastus, individualius sprendimus su stipriu vietiniu palaikymu.

Vietiniai lyderiai turintys padalinius visame pasaulyje

Mes dirbame 18 šalių, turime 240 aptarnavimo padalinių, daugiau nei 140 HoseExpress techninės pagalbos automobilių ir 450 tarpininkų strategiškai patogiose mūsų klientams vietose. Mūsų decentralizuota organizacija, orientuota į klientus tiekimo grandinė ir nusimanantys vietiniai darbuotojai suteikia mums galimybę greitai, kokybiškai ir ekonomiškai efektyviai palaikyti mūsų klientus, kur jie bedirbtų.

TRUMPAI
€250m
Apyvarta (2019)

1969
Įkurtas Hydroscand

20
Šalyse

1,400+
Darbuotojų

250+
Atstovybių

140+
HoseExpress taškų

10
Gamybos centrų

500+
Partnerių
© Hydroscand 2021 - Visos teisės saugomos